Amazon Fire TV Cube için en iyi VPN

Hangi VPN servis sağlayıcısı Amazon Fire TV Küpü? Kısa süre önce Amazon’un yeni yayın cihazını satın aldım: Fire TV Cube. Cihaz bir dizi yeni özellik ile birlikte geliyor. Temel olarak bir Yankı, akış cihazı ve evrensel uzaktan kumandanın birleşimidir. Fire TV Cube 4K, HDR10 ve Dolby Atmos sesini destekler. Amazon Fire Stick’e yükleyebileceğiniz tüm akış uygulamaları da mevcuttur. Buna Netflix, Hulu, HBO GO, Kodi ve diğerleri dahildir. Fire Stick’te olduğu gibi, bundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir Fire TV Cube’a VPN yüklemenin bir zorunluluk olduğunu öğrendim. Fire TV Cube için hangi VPN’in en iyi olduğunu öğrenmek ister misiniz? Oku benim En İyi Fire TV Cube VPN incelemesi!

En İyi Yangın TV Küpü VPN

Amazon Fire TV Cube için en iyi VPN

Amazon Fire TV Cube’da Neden VPN Kullanmalı??

Çevrimiçi olduğunuzda bir VPN sunucusuna bağlanmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Şahsen kendimi bir VPN uygulaması olmadan internette dolaştığımı hayal edemiyorum. Fire TV Cube durumunda, bir VPN normalde ülkenizde bulunmayan akış uygulamalarına erişmenize yardımcı olacaktır. Tüm çevrimiçi işlemlerinizi güvenli ve anonim olarak yapabileceğinize ekleyin.

Fire TV Cube’daki çoğu akış uygulaması ve Kodi eklentileri yalnızca belirli bölgelerde çalışır ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Almanya. Bu bölgesel kısıtlamaları atlamak ve istediğiniz herhangi bir eklenti veya kanalda canlı ve isteğe bağlı içeriği izlemek için VPN kullanarak konumunuzu çevrimiçi olarak taklit etmeniz gerekir. Amazon Fire TV Cube ile VPN kullanırken elde edeceğiniz avantajlardan bazıları aşağıdadır.

 • Bölgesel Olarak Engellenen Uygulamalara Erişim: Çok sayıda gerçek zamanlı aktarım servisi yalnızca belirli bir ülkede yaşıyorsanız kullanılabilir. Buna NBC Sports, HBO, Amazon Prime, Hulu ve Netflix dahildir. Bir VPN ile tüm coğrafi kısıtlamalara veda edebilirsiniz.
 • Anonim İnternet Taraması: Bir VPN bağlantısı kurduktan sonra, İnternet trafiğiniz tamamen şifrelenir. Kimse çevrimiçi olarak ne yaparsanız yapın casusluk yapamaz.
 • İnternet Servis Sağlayıcılarının Azaltılmasından Kaçının: Birçok İSS, yoğun saatlerde kullanıcılarının İnternet hızlarını kısıtlar. Sonuç olarak, Netflix’te en sevdiğiniz programları izlerken geniş tamponlama yaşayabilirsiniz. Bir VPN sunucusuna bağlanırsanız, İSS’niz izlediğinizi algılayamayacaktır. Dolayısıyla, hızınızı kısıtlayamazlar.

Amazon Fire TV Cube için En İyi VPN – Özet

Özünde, iki tür VPN servis sağlayıcısı vardır: Fire TV Cube ile uyumlu olanlar ve olmayanlar. VPN’ler hakkında bilinmesi gereken her şeyi zaten biliyorsanız, aşağıdaki incelemenin tamamını okumaya gerek yoktur. Burada 2019 itibariyle FireTV Cube için kişisel favori VPN’lerim:

Fire TV Cube için En İyi VPN – Derinlemesine Analiz

Kaydolmak üzere olduğunuz VPN servis sağlayıcısı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şu incelemeleri okuyun:

ExpressVPN

Amazon Fire TV Cube’da mükemmel çalışan bir VPN mi arıyorsunuz? Başka yerde arama. Fire TV Cube’da denediğim tüm VPN uygulamalarından, ExpressVPN bizi en çok etkiledi. ExpressVPN’in global VPN ağı neredeyse rakipsizdir. Fire VPN Cube’unuzda American Netflix’e erişmek için bu VPN servis sağlayıcısını bile kullanabilirsiniz!

Ayrıca, Amazon Prime, Hulu, Showtime, Netflix ve daha pek çok Amerikan kanalının engellemesini yepyeni akış cihazınızda açabilirsiniz. ExpressVPN aboneliği, 24 saat canlı destek, üç eşzamanlı VPN bağlantısı ve Fire TV Cube ile yerel olarak uyumlu bir VPN uygulaması içerir..

Artıları

 • Amazon Fire TV Cube için VPN uygulaması
 • İnternet etkinliğinizin günlüğe kaydedilmesi yok
 • İngiliz Virgin Adaları merkezli
 • Bir aylık geri ödeme politikası

Eksileri

 • Başka daha ucuz VPN alternatifleri var.

BulletVPN

BulletVPN başka bir VPN Fire TV Cube ile tamamen uyumlu. VPN uygulamaları iyi tasarlanmış ve kullanımı çok kolay bulduk. Olumsuz tarafta, uygulamaların içinden bağlanabileceğiniz kadar çok VPN sunucusu yok. Bu, BulletVPN’in kesinlikle üzerinde çalışması gereken bir şey.

Artıları

 • Yangın TV Kupası için harika bir uygulama
 • Bir aylık para iadesi politikası
 • Sıkı Kayıt tutmayan politika.

Eksileri

 • Bu listedeki diğer sağlayıcılar kadar VPN sunucusu değil.

IPVanish

IPVanish, ikinci nesil Amazon Fire TV Sticks’te% 100 işlevsel bir VPN uygulaması başlatan ilk VPN servis sağlayıcısıydı. Amazon Fire TV Cube’daki VPN uygulamaları da yumruk atmıyor.

Hızlı sunucular, anonim gezinme ve 10 adede kadar eşzamanlı bağlantı, IPVanish aboneliğinizden alabileceğiniz özelliklerden yalnızca bazılarıdır.

Ancak, bazı eksileri de vardır. IPFanish’i, Netflix ve BBC iPlayer’ı da içeren birçok akış kanalının engellemesini kaldırmak için kullanamadık.

Artıları:

 • Yüksek VPN sunucu hızları.
 • Sınırsız P2P trafiği.
 • 10 eşzamanlı VPN bağlantısı.
 • Kodi için optimize edildi.
 • Uygulama FireStick’te harika çalışıyor.

Eksileri:

 • 7 günlük geri ödeme süresi.
 • Test ettiğimiz VPN sunucularının hiçbiri Netflix ile çalışmadı.

Fire TV Cube için En İyi VPN – Tamamlayın

Sonunda ExpressVPN, BulletVPN veya IPVanish’e abone olabilirsiniz. Hangisi olursa olsun, Amazon Fire TV Cube için bir VPN uygulaması dağıtmanın çok büyük faydaları var. Henüz kendinize bir Amazon Fire TV Cube aldınız mı? Sizce bir FireStick ile nasıl kıyaslanıyor? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me